بسیج کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی آذرشهر

بسیج کارکنان واساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد آذرشهر

بسیج کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی آذرشهر

بسیج کارکنان واساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد آذرشهر

۳ مطلب در شهریور ۱۳۹۴ ثبت شده است


بسم الله الرحمن الرحیم، انالله و اناالیه راجعون با شهید نمودن یک تن دیگر از ذریه رسول الله و اولاد روحانى و جسمانى شهید بزرگ امیرالمؤمنین (ع) سند جنایت منحرفان و منافقان به ثبت رسید.

سید بزرگوار و عالم عادل عالى قدر و معلم اخلاق و معنویات، حجت الاسلام و المسلمین شهید عظیم الشان مرحوم حاج سید اسدالله مدنى رضوان الله علیه، همچون جد بزرگوارش در محراب عبادت به دست منافقى شقى به شهادت رسید.

اگر با به شهادت رسیدن مولاى متقیان اسلام محو و مسلمانان نابود شدند، شهادت امثال فرزند عزیزش شهید مدنى هم آرزوى منافقان را بر آورده خواهد کرد. اگر خوارج سیاه بخت از شهادت ولى الله الاعظم طرفى بستند و به حکومت رسیدند، این گروهکهاى خائن نیز به آمال خبیث خود که سقوط حکومت اسلام و برقرارى حکومت آمریکایى است مى رسند. آنان لعنت خدا و رسول و ننگ ابدى را براى خود و اینان عذاب ابدى خدا و نفرت و لعنت قادر متعال و امت اسلام را براى خود و هم پیمانان و اربابان خونخوار خویش به بار آوردند.

ملت بزرگ و روحانیت معظم چون صفى مرصوص ایستاده اند که هر پرچمى از دست تواناى سردارى بیفتد سردار دیگرى آن را برداشته و به میدان آید و با قدرت بیشتر در حفظ پرچم اسلامى به کوشش برخیزد.

شهید مدنى با شهادت مظلومانه خود ضد انقلاب و منافقین ضد اسلام را بکلى منزوى کرد. این چهره نورانى اسلامى عمرى را در تهذیب نفس و خدمت به اسلام و تربیت مسلمانان و مجاهده در راه حق علیه باطل گذراند و از چهره هاى کم نظیرى بود که به حد و افر از علم و عمل و تقوى و تعهد و زهد و خودسازى برخوردار بود. به شهادت رساندن چنین شخصیتى به تمام معنى اسلامى همراه با تنى چند از فرزندان اسلام و یاران باوفاى انقلاب اسلامى در میعادگاه نماز جمعه و در حضور جماعت مسلمین جز عناد با اسلام و کمر بستن به محو آثار شریعت و تعطیل جمعه و جماعت مسلمین توجیهى ندارد.

اگر تا امروز براى جنایتها و شرارتهاى خود بهانه هاى بى پایه اى مى تراشیدند، در شهادت این عالم متقى که جز درباره خدمت به اسلام و مسلمانان نمى اندیشید بهانه اى جز انتقام از اسلام و ملت شریف نمى توانند بتراشند. انتقام از اسلام که آن را اساس سقوط دستگاههاى جبار و شکست ابرقدرتها در ایران و پس از آن در منطقه مى بینند و از ملت قدرتمند که پشت بر آنان نموده و کاخهاى آمال و آرزوى آنان را در هم کوبیده و تمامى آنانرا از صحنه تا ابد بیرون رانده است مى گیرند.

مردم رزمنده ایران و خصوص مردم غیرتمند آذربایجان که چنین روحانى متعهد و معلم عالى قدرى را از دست داده اند و حریف شکست خورده خود را مى شناسند، با عزمى جزم و اراده اى خلل ناپذیر انتقام خود را از آنان مى گیرند.

اینجانب، شهادت این مجاهد عزیز عظیم و یاران باوفایش را به پیشگاه اجداد طاهرینش، خصوصا بقیة الله – ارواحناله الفدا – و به ملت مجاهد ایران و اهالى غیور و شجاع آذربایجان و به حوزه هاى علمیه و به خاندان محترم این شهیدان تبریک و تسلیت میگویم. خط سرخ شهادت، خط آل محمد (ص) و على (ع) است و این افتخار ازخاندان نبوت و ولایت به ذریه طیبه آن بزرگواران و به پیروان خط آنان به ارث رسیده است. درود خداوند و سلام امت اسلام بر این خط سرخ شهادت و رحمت بى پایان حق تعالى بر شهیدان این خط در طول تاریخ و افتخار و سرافرازى بر فرزندان پرتوان پیروزى آفرین اسلام و شهداى راه آن و ننگ و نفرت و لعنت ابدى بر وابستگان و پیروان شیاطین شرق و غرب خصوصا شیطان بزرگ آمریکاى جنایتکار که با نقشه هاى شیطانى شکست خورده خود گمان کرده ملتى را که براى خداوند متعال و اسلام بزرگ قیام نموده و هزاران شهید و معلول تقدیم نموده با این دغل بازیها مى تواند سست کند و یا از میدان به در برد.

اینان پیروان سید شهیدانند که در راه اسلام و قرآن کریم، از طفل شش ماهه تا پیرمرد هشتاد ساله را قربان کرد و اسلام عزیز را با خون پاک خود آبیارى و زنده نمود. ارتش و سپاه و بسیج و سایر قواى مسلح نظامى و انتظامى و مردمى ما پیرو اولیایى هستند که همه چیز خود را در راه هدف و عقیده فدا نموده و براى اسلام و پیروان معظم آن شرف و افتخار آفریدند.

از خداوند تعالى عظمت اسلام و مسلمین و رحمت براى شهیدان خصوصاً شهداى اخیرمان و بالاخص شهید عزیز مدنى معظم و سلامت کامل براى مجروحین این حادثه و صبر و استقامت براى ملت بزرگ خصوصاً آذربایجانیهاى عزیز و بازماندگان شهیدان خواهانم.

سلام و درود بر همگان. والسلام على عبادلله الصالحین، روح الله الموسوى الخمینى ، ۲۱ شهریور ۱۳۶۰

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۰ شهریور ۹۴ ، ۲۰:۵۳
دفتر بسیج کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد آذرشهر

اساتید به عنوان فرماندهان جنگ نرم الگوهای نسل جوان و دانشجو هستند
نجاتی آتانی با اشاره به ملقب شدن اساتید انقلابی و برجسته کشور از سوی مقام معظم رهبری به نام فرماندهان جنگ نرم تصریح کرد: اساتید به عنوان نخبگان جامعه در صحنه علم، اشرافیت بر مسائل مختلف و تاثیر گذاری بر دانشجویان و حتی سطح جامعه به عنوان فرماندهی که دانشجویان بسیاری را تحت آموزش خود قرار می دهند مطرح هستند.
وی افزود: دانشجویان به اساتید خود به دیده یک الگو نگاه می کنند از این رو اگر استادی مسیر درست را نشان دهد در همان راه قدم خواهند گذاشت و چنانچه عکس این اتفاق بیافتد نیز دانشجویان متاثر از آن راه خواهند شد. از این رو به واسطه نقش هدایت گری اساتید به عنوان فرماندهان جنگ نرم انتخاب شده اند.
وی در توضیح این عنوان بیان کرد: اساتید می توانند با شناختی که از عرصه های مختلف دارند ضمن هدایت گری نسل جوان و دانشجو در تربیت نیرو نیز موثر باشند.
مسئول بسیج اساتید با بیان اینکه اساتید می توانند مدیران آینده کشور را تربیت کنند گفت: اساتید به عنوان نخبگان و مشاورین نظام می توانند در صحنه های مختلف از جمله بستری به نام بسیج اساتید حاضر شده و با کمک به دولت و نظام نقش موثر خود را در تربیت دانشجویان به عنوان افسران جنگ نرم داشته باشند.
این استاد دانشگاه ادامه داد: در چند سال اخیر اساتید با حضور در برنامه های مختلف کارگاه های جنگ نرم که توسط سازمان بسیج اساتید برگزار شده با عرصه های مختلف این جنگ آشنا شده اند و در حال حاضر در سطح اقشار مختلف جامعه حاضر شده و روشنگری خود را ایفا می کنند.

جایگاه اساتید در چنبره غفلت/از توان اساتید نخبه بهره برداری بیشتر شود

نجاتی آتانی با بیان مغفول ماندن جامعه از نقش کلیدی اساتید در جامعه اذعان داشت: متاسفانه هنوز از ظرفیت عظیم اساتید با توجه به جایگاه و شان آنها استفاده مطلوب صورت نگرفته است و می توان بسیار بیشتر از حضور و توان اساتید در صحنه های مختلف بهره گرفت.
وی ادامه داد: اگر کشوری خواهان رفع مشکلات موجود در آن کشور و یا افزایش ثروت و تحول است باید از نخبگان و متخصصان آن عرصه استفاده کند.
وی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر تولید علم خاطرنشان کرد: یک ظرفیت عظیم نیروی انسانی در کشور وجود دارد که اگر از آن استفاده مطلوب صورت بگیرد می توان کشور را از بسیاری از مشکلاتی که با آن دست و پنجه نرم می کند رهایی بخشید. بی شک اساتید و دانشجویان می توانند در این عرصه نقش موثری داشته باشند.

نجاتی آتانی بیان کرد: حضور مؤثر در تولید علم، توسعه حلقه‌های علمی از دو منظر کیفی و کمی، تربیت دانشجویانی در تراز شهید چمران و مقابله با جنگ نرم دشمن از مهم‌ترین وظایفی است که مقام معظم رهبری بر دوش اساتید بسیجی نهاده‌اند و انتظار می‌رود با حرکت در این مسیر، رفع نقاط ضعف و تقویت دستاوردهای مثبت عملکردها شاهد تحقق مطالبات مقام ولایت باشیم.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۷ شهریور ۹۴ ، ۲۲:۴۱
دفتر بسیج کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد آذرشهر

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۷ شهریور ۹۴ ، ۲۲:۰۰
دفتر بسیج کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد آذرشهر